Наша команда

Головною цінністю будь-якої освітньої установи є його педагогічний колектив. Сьогодні в ліцеї працює більше 78 чоловік, серед яких викладачі, майстри виробничого навчання, адміністрація, технічні працівники. Деякі педагоги працюють з дня основи ліцею. Багато хто став професіоналами в його стінах, залишаючись відданими своїй справі, незважаючи на тяготи і знегоди. Єдина методична проблема ліцею: «Впровадження інноваційних педагогічних, виробничих, виховних технологій як засіб розвитку креативної особистості.»
Наша команда, це - Навчально-методична рада ліцею (НМР), колективний, професійний громадський орган, до складу якого входять в.о. директора ліцею і його заступники, методист, голови методичних комісій, бібліотекар, практичний психолог. Навчально-методична рада здійснює керівництво науково-методичною роботою в ліцеї, координує діяльність предметних кафедр, тимчасових творчих груп викладачів з метою науково-методичного забезпечення освітнього процесу, впровадження інновацій, організації дослідно-експериментальної і науково-дослідної діяльності членів педагогічного колективу.
Провідною формою організації науково-методичної роботи в ліцеї залишаються методичні комісії, їх з урахуванням профільності навчального закладу працює шість. Робота усіх методичних комісій проводиться згідно планів роботи. Основними завданнями, над розв’язанням яких працюють методкомісії на сьгодні є:
- впровадження інтерактивних педагогічних, виробничих, виховних технологій, педагогіки співробітництва;
- максимальне зближення аудиторного навчання з практикою професійної діяльності;
- вивчення та впровадження передового педагогічного досвіду;
- формування особистості майбутнього кваліфікованого конкурентоспроможного робітника;
- удосконалення форм і методів викладання предметів будівельного профілю;
- збереження фізичного і душевного здоров’я учнів ліцею;
- розвиток інтересів учнів до науково-дослідницької та експериментальної роботи;
- розвиток інформаційної культури учнів і педагогів;
- компетентісно-орієнтований підхід до навчання;
- оновлення і поповнення матеріально-технічної бази;
- впровадження ІКТ.
За проведеним підсумковим аналізом методичної роботи ліцею у І семестрі 2017-2018 навчального року можна зробити висновок, що всі 6 методичних комісій нашого ліцею працюють результативно і творчо.

Shahinya_Tet Администраторы

Автор: Shahinya_Tet

Про автора: Методист МПЛ

Коментарів поки немає, додайте свій!