» » Педагогічні читання. Електронне портфоліо педпрацівника.

Педагогічні читання. Електронне портфоліо педпрацівника.

У ліцеї пройшли чергові педагогічні читання – тренінг які проводила методист ліцею Тетяна Вадимівна Шершень. Педчитання пройшли під девізом: «Електронне портфоліо педагогічного працівника – сучасна індивідуальна траєкторія підвищення кваліфікації.» Мета педчитань спрямована на виконання навчально–методичної проблеми ліцею: «Впровадження інноваційних педагогічних, виробничих, виховних технологій як засіб розвитку креативної особистості». Педагогічні читання - одна із традиційних та невід’ємних частин методичної роботи нашого ліцею. Педагогічні читання визначаються як форма науково-методичної роботи колективного вивчення та обговорення актуальних науково-методичних проблем; періодичне проведення за певною тематичною програмою виступів педагогів з узагальненим висвітленням перспективного педагогічного досвіду, що сприяють розвитку професіоналізму педагогів. До уваги колективу в цьому навчальному році на педчитаннях були представлені доповіді на теми:
1. Гурткова робота як складова частина науково-дослідницької роботи учнів ( Шершень Т.В.)
2. Урок – основна форма виробничого навчання. (Толмачова А.С.)
3. Використання продуктивних методів навчання для розвитку пізнавальної активності та формування якісних знань учнів. (Скатова Н.О.)
4. Формування позитивної мотивації до навчання шляхом використання на уроках інформаційно – комунікаційних технологій. ( Скатова Н.О.)
5. Створення електронних засобів навчання та вимоги до них. (Шершень Т.В.)
6. Виховання культури трудової діяльності учнів професійно-технічних навчальних закладів. (Лонська Н.В.)
7. Синдром професійного вигорання. (Лонська Н.В., Штапаук А.В.)
Педагогічні читання – тренінг: «Особисте електронне портфоліо педагогічного працівника Марганецького професійного ліцею» пройшли на досить високому методичному та науковому рівні, викликали масу зацікавленості педпрацівників, так як тема педагогічних читань була вибрана актуальна. Доповідач ділилася досвідом роботи із запропонованої теми, використовуючи мультимедійні засоби. Тетяна Вадимівна, розповідаючи про структуру і різновиди портфоліо, представляла як зразок, розроблені нею портфоліо в програмах PowerPoint, Publisher. На завершенні заходу педпрацівники ліцею заповнили анкети за тематикою педчитання, виконали завдання практичного блоку тренінгу, провели дискусію про теми наступних педчитань.

Педагогічні читання. Електронне портфоліо педпрацівника.
Педагогічні читання. Електронне портфоліо педпрацівника.Педагогічні читання. Електронне портфоліо педпрацівника.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Shahinya_Tet Администраторы

Автор: Shahinya_Tet

Про автора: Методист МПЛ

Коментарів поки немає, додайте свій!