» » Історична довідка про навчальний заклад

Історична довідка про навчальний заклад

Історична довідка про навчальний заклад

Марганецький професійний ліцей Державний Історична довідка про навчальний закладпрофесійно-Історична довідка про навчальний закладтехнічний навчальний заклад розпочав свою історію зі створення у 1988 році професійно-технічного училища № 68. Створеного за Наказом Державного комітету професійно-технічної освіти Української СРСР № 307 від 22.06.1988р. на базі двох філіалів ПТУ № 63 і ПТУ № 50 з метою підготовки кваліфікованих робітників для Марганецького гірничо-збагачувального комбінату, сфери побуту та організацій громадського харчування.
Першим директором ПТУ № 68 був обраний Руденко Володимир Іванович. Дякуючи зусиллям педагогічного колективу на чолі з Володимиром Івановичем, для учнів були побудовані навчальні майстерні з 14 професій. Створено гуртожиток на 220 місць, їдальня на 120 місць.
У 1996 році в ПТУ № 68 в одному із перших професійних закладів, були введені в навчальний процес загальноосвітні предмети, учні стали отримувати не лише професію, а й середню освіту.
В 1997р. було відкрито позабюджетне, вечірнє відділення, Історична довідка про навчальний закладяке очолила Титаренко Ганна Василівна за професією: інженер – технолог швейного виробництва. Як результат плідної роботи колективу стали призові місця в обласних та Республіканських конкурсах конкурсах професійної майстерності.
З 2007 р. ПТУ № 68 очолював Перепьолкін Микола Іванович, відмінник освіти України, викладач вищої категорії, викладач-методист. В Історична довідка про навчальний заклад2009р. під його керівництвом ПТУ № 68 було перейменовано в Марганецький професійний ліцей. Ведеться постійне оновлення матеріальної бази ліцею, створюються кабінети, лабораторії. велика увага приділяється комп’ютеризації навчального процесу, роботі творчих та ініціативних груп, створюються методичні розробки, закінчується підсумковий етап зі створення електронного підручника з професії штукатур для учнів професійно-технічної освіти України.
Багато уваги приділяється інноваційним технологіям, педколектив у 2012 і 2013 роках брав участь у Виставці-презентації «Інноватика Історична довідка про навчальний заклад в сучасній освіті» - результатом стали дві золоті медалі. У 2014 році зусиллями Науково-методичної ради ліцею на Шостому міжнародному форумі-презентації були представлені 19 творчих, методичних розробок викладачів ліцею - електронних альманахів. За свою творчу працю колектив ліцею отримав срібну медаль і Диплом за впровадження в навчальний процес інформаційно-комунікативних технологій. За участь у Всеукраїнському конкурсі з наукових досліджень та технічної творчості, що проводила Мала Академія наук України учні ліцею за виготовлену та представлену на виставці у м. Києві діючу модель вітрового генератора на неодимових магнітах зайняли ІІІ місце серед навчальних закладів України, а учасники розробки та виготовлення генератора, учні ліцею, отримали Диплом учасника та сертифікати до вступу Київського політехнічного університету без проходження ЗНО та поза конкурсом.
З грудня 2016 року ліцей очолила Матвєєва Яна Володимирівна за фахом юрист, яка підтримує творчий колектив на всіх просвітницьких напямках.
Колектив ліцею гідно представляє свій навчальний заклад на міжнародних, всеукраїнських форумах освітніх інновацій. Досягнення навчального закладу – це результат спільної роботи учнівського, батьківського та педагогічного колективів. Педагогічний склад ліцею - це творчі та ініціативні люди, які багато і цікаво працюють з учнями, виховуючи у них відданість обраній професії, почуття високої відповідальності при виконанні професійного та громадського обов'язку. Підготовка професійно мобільного робітника — вимога сьогодення з якою педагогічний колектив, справляється з честю. Виправдовують надії своїх викладачів і учні ліцею які постійно беруть активну участь в усіх конкурсах, спортивних змаганнях, олімпіадах місцевого, обласного та всеукраїнського рівня призерами яких були неодноразово.

Нагороди колективу ліцею

Історична довідка про навчальний заклад Історична довідка про навчальний заклад Історична довідка про навчальний заклад скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Shahinya_Tet Администраторы

Автор: Shahinya_Tet

Про автора: Методист МПЛ

Коментарів поки немає, додайте свій!