Масляна в ліцеї

Вік українською Масляної - родички європейських карнавалів - дуже поважний. Вже друге тисячоліття вона відкриває двері весні, будить сонечко, обіцяє хороший урожай, веселить і пригощає. Масляна – свято яке має язичницькі корені якого не вдалося зжити за тисячолітню історію християнства. Багато сотень років на масляному тижні люди прощалися із зимою, здійснювали обряди, що забезпечують родючість і благодіяння. Ці дійства були звернені до Лади - жіночого божества, яке дарувало життя, і Велесу, божеству скотарства, процвітання і достатку. Стародавні слов'яни присвячували це свято магії сім'ї, браку, продовженню і процвітанню роду - безперервності круга життя, миру. А сьогодні, частина українців вимушені святкувати це свято на передовій…. Не дивлячись на те, що тиждень тому, 20 лютого, у зоні АТО на Донбасі мало настати чергове перемир'я. Проте бойовики його так і не дотрималися й продовжують нещадно обстрілювати позиції українських військових та житлові масиви населених пунктів. Масляна в ліцеї
Масляна в ліцеїМлинці та близько 4000 вареників приготували до Масляної українським захисникам марганецькі дівчата та жінки, вони учениці та педпрацівники Марганецького професійного ліцею. Масло, борошно, олію та яйця принесли майбутнім кухарям та кулінарам небайдужі підприємці міста. Також забезпечили і різним начинням до вареників. Таким чином колектив педпрацівників та учнів ліцею привітали бійців із Масляною. До цього свята підготували дарунки і діти міста: малюнки і листи. Крім того, волонтери передадуть бійцям ще й інші харчі.
Вікторія, учениця ліцею, каже: "Ми хочемо щоб воїни на Масляну покуштували домашніх вареників. Ми намагалися хлопцям та чоловікам передати часточку свого серця, щоб вони відчували, що про них не забули, щоб скоріш поверталися з перемогою. Адже в багатьох з нас там знаходяться наші батьки, брати, хлопці".
Волонтери на чолі з очільником міста О.А. Жадько, того ж дня вирушили на схід країни, щоб встигнути передати воїнам до свята гостинці. Вони пообіцяли: "Ми завеземо в зону АТО і передамо на блокпости, ми поїдемо і передамо на бойові позиції, тому що ми хочемо щоб хлопці Масляна в ліцеїна Масляну покуштували домашніх вареників".
Хай благодійність у місті процвітає!
Хай кожен з нас бійцям допомагає!
Хай буде в мирі й спокої земля!
Бо мріємо про це і ти, і я!

Масляна в ліцеї

В.о. директора Марганецького професійного ліцею Яна Володимирівна Матвєєва дегустує зварені вареники.
Волонтери готуються до подорожі.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Shahinya_Tet Администраторы

Автор: Shahinya_Tet

Про автора: Методист МПЛ

Коментарів поки немає, додайте свій!