Про мене

Методист Марганецького професійного ліцею - Шершень Тетяна Вадимівна. Педагог з 33 - літнім стажем. Викладач історії і суспільствознавства. Вчитель вищої категорії, викладач - методист. Працюю методистом Марганецького професійного ліцею. У структурі нашого навчального закладу головне місце займає Навчально – методична рада, яка є тоталізатором інноваційних ідей, рішень і дій всього колективу ліцею. Я - мати чудової дорослої дочки і бабуся двох онук. Для мене моя робота і моя сім'я - головне в житті.
Книга, яка сформувала мій внутрішній світ
Дейл Карнегі "Як перестати турбуватися і почати жити"
Моє життєве кредо: «Бути завжди на хвилі мрії, щоб ніколи не згасла жага до життя, знань і краси».
Мій погляд на світ
Наш світ то здається дивним і прекрасним, то повним зла і безвиході... Але це наш світ, наша реальність, яку переробити складно, але сподіваюсь можна. Головне це - не опускати руки і бути упевненим, що після чорної смуги завжди настає біла, що є навколо тебе люди, яким, можливо, в тисячу разів гірше і болючіше, ніж тобі, але завдяки їх стриманості і витримці цього не видно... І якщо кожен не сидітиме, склавши руки, і не лаятиме світ, що оточує його, адже це ж життя, а спробує зробити щось сам для його зміни, то світ зміниться. І зміниться на краще.
Мої досягнення
Старший тренер Євроклубу МПЛ "Evrostart' - 2009 - 2014 рік. З 2015 року опікун клубу. За свою діяльність учасники клубу розробили 19 різних проектів, більшість з них отримали грамоти, дипломи і сертифікати Дніпропетровського Європейського Центру, а історично - регіональний проект: "Пам’ять про європейського творця" зайняв 3 - місце у Всеукраїнському конкурсі: "Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді!" Євроклубівці постійні учасники молодіжних - регіональних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Команда клубу переможець міжнародного конкурсу електронних молодіжних ЗМІ: Mamedia. Svoboda. - 2013, 2014 роки. Я вважаю, що досягнення моїх учнів - це і мої досягнення.
Досвід з роботи Євроклубу “Evrostart”. Автори: Т.В. Шершень, Г.С. Захарова - представлений на Шостій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015» Марганецьким професійним ліцеєм переміг в номінації: "Створення мережі євроклубів як механізму інтеграції до європейського освітнього простору" і отримав золоту медаль виставки.
Керівник школи ППД ДПТНЗ: "Використання ІКТ в проектній методиці викладання історії та основ правових знань" - з 2011року.
Регіональний тренер програми "Intel" "Навчання для майбутнього." - з 2008 року

Електронні посібники:
" Україна в період між двома світовими війнами" - 2008 рік.
"Друга світова війна і її етапи" (4 - частини в цифрах, фактах, фото і відео документах) -2009 - 2012роки.
"Електронний збірник методичних рекомендацій" - 2015 рік.

Нагороди: 19 грамот, дипломів - ліцею, НМЦ, Департаменту освіти у Дніпропетровській області і МОН.