Конкурси

Нужно зайти и бесплатные программы скачать для пк, а так же фильмы смотреть онлайн на кинопортале или скачать Купить шаблоны для DLE на лучшем портале
Конкурси професійної майстерності

У Марганецькому професійному ліцеї за річним планом роботи пройшли декади робітничих професій. З вогником та робітничою завзятістю змагалися майбутні майстри спеціальностей ліцею «Кухар; Кондитер» - «Ми кухарі», «Електрослюсар, слюсар з ремонту устаткування, електрозварник ручного зварювання» - «Змагання майстрів вогню і металу». В рамках декад пройшли цікаві заходи для учнів та гостей ліцею: презентація професії «Кухар», профоорінтаційний квест «Я – PROFI», груп професії «Кухар; Кондитер» І – ІІ курсу на який були запрошені учні школи №12 та №3 нашого міста. Протягом декади пройшов і конкурс професійної майстерності учнів ІІІ курсу «Бісквітні фантазії» на якому учні, майже випускники ліцею показали професійні вміння, навики та професійний хист майстрів своєї справи. Випечені учнями солодощі – торти мали неабиякий смак. Майбутні майстри кухарської справи, завдячують за свої кулінарні таланти, своїм майстрам виробничого навчання: Строган Т.Є., Сєдовій Т.І., Колесник Н.І., Стефурі Ж.І., Миронович Г.І..

З творчим підйомом відбулася і декада професії «Електрослюсар, слюсар з ремонту устаткування, електрозварник ручного зварювання» - «Змагання майстрів вогню і металу» завдяки невгамовній енергії голови МК, спеціалістів гірничодобувної промисловості Пугачової І.О.. В програмі заходів було представлено: — відкриття тижня – презентація учнів «Моя професія ― електрозварник»; зустріч учнів з представником базового підприємства ПАТ МГЗК виконуючим обов’язки помічника начальника збагачувальної фабрики Давидом Зауровичем Какулія. Пізнавально пройшов і круглий стіл педагогічних працівників ліцею з обміну досвідом та презентацією навчальних робочих зошитів для учнів спеціальності «Електрослюсар, слюсар з ремонту устаткування» розроблених майстром виробничого навчання Сергієнко В.П. та викладачем спецдисциплін Пугачовою І.О.. З обміном досвіду про створення навчального, робочого зошита для спецпредмета «Облік, калькуляція і звітність» виступила Миронович Г.М. – викладач предметів професійногго циклу спеціальності «Кухар; Кондитер», що презентувала свій зошит на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» - 2016 рік. Протягом декади у групах спеціальності «Електрослюсар, слюсар з ремонту устаткування, електрозварник ручного зварювання» пройшли конкурси професійної майстерності. Одна з головних завдань таких конкурсів - актуалізувати саморозвиток особистості учня, мотивувати його на бажання стати компетентним робітником, показати свою майстерність. Щоб стати кращим серед рівних, учню доводиться вийти за рамки своєї звичної навчальної діяльності, найчастіше знайти творче рішення до поставленого завдання. Усіх учасників такого конкурсу непогано мотивувати на подальшу плідну роботу: учень - переможець з ентузіазмом виконує свої обов'язки, переможені учні, намагаються розвинутися до його рівня і довести собі і іншим, що за фактом також можуть стати гарними майстрами своєї справи. На кінець декади пройшов конкурс: «Кращий учень з професії «Електрослюсар, слюсар з ремонту устаткування, електрозварник ручного зварювання» в якому учні виборювали звання найкращого серед переможців груп. Конкурс складався з двох турів: теоретичного — де учні могли показати свої теоретичні знання спецпредметів, та практичного — в якому була можливість продемонструвати свої практичні навички електрозварника ручного зварювання. На конкурсі відзначились учні групи ЕЛЗ – 15 1/9 майстрів виробничого навчання Неділько Г.В. та Сергієнко В.П.. Журі конкурсу вибагливо розглядали пронумеровані теоретичні та практичні роботи конкурсантів, тільки коли роботи повністю були оцінені стало відомопрізвищє і ім'я переможця. За результатами двох турів конкурсу переможцем став учень групи ЕЛЗ – 15 1/9 Володимир Мандрикевич.

Методист МПЛ

скачать софт