Правила

Нужно зайти и бесплатные программы скачать для пк, а так же фильмы смотреть онлайн на кинопортале или скачать Купить шаблоны для DLE на лучшем портале

Загальні правила спілкування на сайті:
Будь ласка, уважно ознайомтеся з приведеними нижче правилами.
Умови використання сайту
Пам'ятайте, що ми не несемо відповідальності за розміщувані повідомлення на форумі сайту. Ми не гарантуємо точність, повноту і корисність будь-якого повідомлення, ми також не несемо відповідальності за зміст повідомлень.
Повідомлення відбивають точку зору автора повідомлення і не обов'язково точку зору власників цього сайту. Усім користувачам, у яких розміщене повідомлення викликає які-небудь заперечення, рекомендується негайно зв'язатися з модератором цього сайту через особисте повідомлення або по електронній пошті. У нас є можливість видаляти сумнівні повідомлення, і ми додаватимемо максимум зусиль для цього в мінімально можливі терміни у разі, якщо визнаємо такі дії необхідними.
Користуючись послугами цього сайту, ви погоджуєтеся не використовувати цей сайт для розміщення свідомо помилкової, неточної, образливої, вульгарної, непристойної інформації і/або інформації сексуального характеру, інформації, що ображає гідність і що порушує право на особисте життя. Крім того, на сайті заборонено розміщення будь-якої інформації, України, що суперечить законодавчим нормам

Загальні вимоги:
1. Ніхто з учасників не має права на образу як окремих осіб, так і груп по расовому, національному, релігійному і будь-якій іншій ознаці. Адресні образи категорично заборонені.
2. Сайт є україномовним і російськомовним. Повідомлення на трансліті не допускаються. Повідомлення на інших мовах обов'язково мають бути переведені з перекладом російською чи українською мовою.
3. На сайті заборонено розміщення реклами комерційних продуктів, так само як і іншій рекламній продукції, включаючи рекламу суспільно-політичних організацій.
4. Кваліфікація повідомлень як неприпустимих є виняткова компетенція модератора.
5. Дії модератора публічно не обговорюються. Питання, що стосуються модерації, вирішуються шляхом особистого листування з модератором.
6. Профіль користувача не обов'язково повинен містити інформацію про справжнє ім'я і прізвище. Аватари допускаються.
7. При виборі псевдоніму (НІК) прохання проявляти порядність, стриманість і політичну свідомість. Просимо не використовувати як нік імена великих історичних діячів (радянських і не лише), що міцно асоціюються у свідомості з масштабними історичними подіями. Не допускаються свідомо провокативні ніки. Адміністрація сайту залишає за собою право вимагати зміни подібних ніків, у разі незгоди з цією вимогою акаунт користувача буде видалений.
8. Спілкування на сайті ведеться по темах. Кожна тема присвячена обговоренню одного конкретного питання.
9. При полеміці свою позицію необхідно фіксувати і обгрунтовувати. Категорично не вітаються повідомлення мітингового стилю, ідеологічні гасла і кліше, використання прийомів маніпуляції.
10. Критика позицій інших авторів повинна супроводжуватися посиланням на ті положення автора, з якими критик не згоден. Неаргументована критика і бездоказові твердження каратимуться.
11. Якщо модератор вважає, що один або декілька учасників відхилилися від теми, він виносить їм попередження про необхідність повернутися до початкового питання.
12. Якщо, на думку модератора, тема себе вичерпала, він має право закрити її від додавання нових повідомлень.
13. На сайті також заборонені: надмірне цитування (оверквотинг), провокативний стиль ведення дискусії (тролінг), заповнення теми безглуздою інформацією (флуд), що не відноситься до теми. Право кваліфікувати дії учасника форумной дискусії як оверквотинг, тролінг або флуд належить модератору.
14. При цитуванні на сайті фрагментів тексту слід забезпечувати їх посиланнями на джерела: URL (якщо можливо) або вказівка вихідних даних.
15. При вказівці посилань на інші джерела слід забезпечувати їх коментарем, що описує характер джерела і вмісту по посиланню.
16. Не рекомендується писати ПРОПИСНИМИ БУКВАМИ або з умисними орфографічними помилками.
17. Заборонені повідомлення, що цілком складаються із смайликов або іншого нетекстового способу вираження емоцій, даремного для обговорюваної теми.
18. У разі порушення правил учасником, модератор призначає покарання, відповідне провині. У разі повторної провини рівень покарання зростає аж до виключення з користувачів сайту.
19. Сайт являються постмодерніруємим, тобто тимчасова присутність конкретного повідомлення на сайті ще не означає його відповідності правилам.
20. Публікації, що порушують вимоги справжніх правил, можуть бути за рішенням модератора видалені або залишені з відповідним коментарем.
21. На сайті заборонена пропаганда релігійних, філософських, ідеологічних і інших навчань, теорій, систем поглядів, а також громадських і політичних рухів. Категорично заборонена пропаганда нацизму, фашизму, расизму, тероризму. Повний перелік навчань і рухів, що класифікуються як чужі, може бути складений в міру необхідності.

22. Основна особливість цього сайту в тому, що сайт: Віртуальна експерт - школа - це робочий майданчик методичного кабінету «Марганецкого проффесионального ліцею» (МПЛ). Присутні тут однодумці, передусім, працюють - в руслі ідей і інноваційних напрямків освіти в Україні. Це зовсім не означає заборони на ведення світоглядних, політичних або інших дискусій, що дозволяють уточнювати і розвивати розуміння тих або інших позицій. Проте на сайті не вітається суперечка заради суперечки, а головним гаслом дискусії є «Коротко, ємко, по суті». Просимо зважати на цю специфіку і не дивуватися, якщо реакція модератора виявиться жорсткішою, ніж на інших сайтах.
Покарання:
1. Попередження - відправка особистого повідомлення від модератора, в якому пояснюється причина зауваження. Причинами можуть бути:
- офтопик — повідомлення, не відповідні темі дискусії;
- тролінг — провокаційні повідомлення, службовці відхиленню дискусії від обговорення поставленої теми;
- оверквотинг — необгрунтоване використання вкладених цитат (більше 2 рівнів вкладення);
- надмірне цитування — необгрунтоване, цитування великих ділянок тексту;
- використання трансліту — написання російських слів латинськими буквами;
- флуд — багатократне розміщення однотипної інформації, наповнення теми беззмістовними інформаційними потоками, а також перетворення форуму в набір абстрактних висловлювань, що мають мале відношення до заявленої теми;
- «чатизація« форуму - перетворення форуму на чат, в побутову бесіду, в обмін беззмістовними репліками.
Окрім цих «стандартних» причин можуть бути і інші, не передбачені ПФ, але що шкодять спілкуванню на форумі сайту. Факт наявності шкоди, що наноситься форуму, його об'єм і, відповідно, запобіжний захід визначаються модератором. Особливо просимо учасників форумів звертати увагу на тон своїх висловлювань. Це категорія, що важко формалізується, проте модератор має право апелювати до неї, застосовуючи ту або іншу міру покарання.
2. Тимчасове блокування («бан») — учасникові тимчасово закривається доступ до форумів (з обов'язковим поясненням причини) на термін від трьох днів і більше, із збереженням режиму читання або без, на розсуд модератора. Причинами можуть бути: — обговорення дій модератора — повторне порушення правил — порушення будь-якого з пунктів даних правил — свідоме або мимовільне зниження рівня дискусії. Спроба шантажувати модераторів, підписуючи у кінці повідомлення «Якщо ви забаните, то рахуватиму вас тим-то і тим-то» або «Тепер чекаю бана за моє повідомлення» автоматично карається баном на 5 діб.
3. Виключення з користувачів — обліковий запис користувача безстроково блокується (з обов'язковим поясненням причини) у випадку: — багатократного (понад трьох разів) грубого порушення правил сайту.

Заборонено
Будь - яке відтворення бази даних сайту чи його фрагментів без посилання на нього ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. (ст. 52 Закону України "Про авторське право та суміжні права", 1994 р.)
Із Закону, ст. 50:
...плагіат - оприлюднення (опублікування), повністю або частково, чужого твору під іменем особи, яка не є автором цього твору.

Спілкування з адміністрацією:
1. У листах або повідомленнях, адресованих модератору, обов'язково слід вказати: — нік учасника і посилання на його профіль, якщо в листі йдеться про заходи до конкретного учасника; — посилання на тему (повідомлення), якщо ви хочете поскаржитися або звернути увагу модератора на конкретне повідомлення.
2.Листи, які не містять подібної інформації, адміністрацією сайту не розглядаються.
3.Листи, адресовані адміністрації по електронній пошті, що містять хамство і нецензурні вирази в її адресу, не розглядаються, а до авторів листів за неповагу до адміністрації можуть бути застосовані заходи.
4.Як правило, адміністрація сайту вступає в листування з учасниками, якщо запит учасника складений правильно і коректно і не порушує справжніх правил, проте, вона не зобов'язана: а) відповідати на усі листи, що приходять в її адресу. Наприклад, питання, відповіді на які є в правилах сайту або самоочевидні, ігноруються; б) роз'яснювати усі причини, якими вона керується для здійснення тих або інших дій (окрім пояснення причин покарань).

Відповідальний за сайт методист МПЛ Т.В. Шершень

скачать софт