Школа ППД

Нужно зайти и бесплатные программы скачать для пк, а так же фильмы смотреть онлайн на кинопортале или скачать Купить шаблоны для DLE на лучшем портале
Школа передового педагогічного досвіду:
"Використання ІКТ та "хмарних" технологій у інноваційній, педагогічній діяльності педпрацівників ПТНЗ"
Т.В.Шершень, методиста МПЛ.

"Ми змінили своє оточення так радикально, що тепер повинні змінювати себе, щоб жити в цьому новому оточенні."

Норберт Вінер,
американський вчений,
математик і філософ.

1. Школа ППД Шершень Т.В. «Використання ІКТ у викладанні історії і правознавсва» є структурним підрозділом методичної мережі МПЛ.
1.2. Школа ППД створена з метою поширення передового педагогічного досвіду методиста ліцею, викладача історії і правознавства – Шершень Т.В. серед педагогічних працівників ліцею і ПТНЗ Дніпропетровської обл.
1.3 Для удосконалення професійної майстерності педагогів, підвищення якості навчально-виховного процесу на уроках суспільних дисциплін та позаурочній діяльності.

План заходів школи ППД.
Список учнів школи ППД:
Інформація для курсантів:
У вас немає доступу до завантаження файлів з нашого сервера

Матеріали для практичних занять курсантів:

1. Впровадження ІКТ в закладах професійно-технічної освіти.
У вас немає доступу до завантаження файлів з нашого сервера

2. Інформаційний список методичної літератури з використання ІКТ на уроках суспільних дисциплін.
У вас немає доступу до завантаження файлів з нашого сервера

3. Форми роботи з використанням ІКТ на уроках історії і правознавства.
У вас немає доступу до завантаження файлів з нашого сервера

4. Лекція: «Опрацювання форм і методів застосування ІКТ на уроках».

скачать софт