Позаурочні заходи

Нужно зайти и бесплатные программы скачать для пк, а так же фильмы смотреть онлайн на кинопортале или скачать Купить шаблоны для DLE на лучшем портале
Тиждень «Здорового способу життя»і «Маршрут безпеки»

В Марганецькому професійному ліцеї пройшов тиждень «Здорового способу життя». Протягом тижня пройшло багато різних заходів та конкурсів, виставок інформаційної літератури які проходили під девізом «Не дай СНІДу – шанс!».
У рамках даного тижня для учнів старших курсів було проведено 1 грудня 2017 і «Маршрут безпеки». «Маршрут безпеки» - це інтерактивний профілактичний захід, освітній інструмент, який було розроблено Німецькою Федеральною агенцією просвіти в галузі охорони здоров’я у співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва для профілактики роботи з молоддю, який впроваджувався в ФРН з1994 року. На території України програма була адаптована з 2011 року і отримала назву «Маршрут безпеки». Він поєднує ряд комунікаційних та тренінгових напрацювань з інтерактивними іграми в рамках мобільного заходу націленого на профілактику ВІЛ/СНІДу та ІПСШ. Перед проведенням «Маршруту безпеки» методист Т.В. Шершень, тренер програми провела декілька тренінгів для викладачів на робочому місці з питань ВІЛ/СНІДу. Основне завдання Маршруту безпеки полягало у підвищенні рівня обізнаності учнів щодо інфікування ВІЛ та ІПСШ, у започаткуванні процесу зміни особистої поведінки на більш захищену. Завдяки викладачам - фасилітаторам «Маршрут безпеки» для учнів пройшов як цікава мандрівка по найважливішим питанням з репродуктивного здоров’я та сексуальності. Учні пройшли за маршрутом який складався з п’яти станцій:
Станція «Шляхи передачі ВІЛ»
Станція «ВІЛ/СНІД: питання і відповіді»
Станція «Поруч з тобою»
Станція «Твоє життя – твій вибір»
Станція «Захист від ВІЛ, ІПСШ та засоби контрацепції».
На кожній з яких фасилітатори - викладачі висвітлювали актуальні теми з життя молоді та мотивували учнів замислитись над власним життям та його цінностями. Фасилітатори допомогли учасникам маршруту пов’язати власні життєві ситуації та досвід інших учасників з особистим ризиком інфікування ВІЛ та ІПСШ. «Маршрут безпеки» відповідає не тільки пізнавальним потребам його учасників, але й звертається до їх емоцій та поведінки. На кінець заходу за результатом вихідного анкетування учасників з'ясувалося, що інформація, запропонована під час Маршруту безпеки, була новою і корисною для більшості учнів ліцею. Отже робота тренера програми та викладачів - фасилітаторів щодо підготовки і проведення Маршруту безпеки не була марною, тому надалі ми плануємо ознайомити з Маршрутом безпеки не тільки наших учнів І груп курсу, а й учнів шкіл міста Марганця.

Методист ліцею

скачать софт